Complex problems need simple solutions

We are not an agency. Let us take care of your project.
Contact us
 • Strony internetowe
  Tworzymy nowocześnie wyglądające strony internetowe skupiając się jednocześnie na pozycjonowaniu i dostępności. Stawiamy na nowoczesne systemy zarządzania treścią - headless typu Strapi i Directus. Jesteś częścią procesu tworzenia strony od początku do końca.
 • Oprogramowanie
  Piszemy dedykowane oprogramowanie dostosowane do potrzeb Twojej branży. Nieważne jak skomplikowany jest Twój problem, postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie. Nieważne w jakiej branży jesteś.
 • Integracje
  Łączymy różne platformy i systemy w całość, potrzebujesz coś synchronizować między jedną platformą a drugą a może chcesz szybko wrzucać faktury z jednego programu w drugi albo zarządzać zamówieniami kilku sklepów z jednego miejsca. Mamy doświadczenie z większością programów ERP dostępnymi na rynku.
 • E-commerce
  Stworzymy Ci stronę sklepu internetowego i design dopasowany pod Twoją branże. Sprzedajesz na Allegro lub podobnej platformie? Pomożemy Ci zautomatyzować powtarzające się czynności. Zintegrujemy Twój sklep z Baselinker i Apilo.
 • Kampanie marketingowe
  Dobra kampania całkowicie odmienia obrót jaki robi Twoja firma. Większość klientów zazwyczaj nie przyjdzie do Ciebie samemu. Musisz sprawić aby ludzie widzieli usługi i produkty jakie oferujesz.

Poznaj nasz tech stack

.NETCloudflareNeonSavvyCalTailwind CSS

Powiedz nam o swoim projekcie

NOMADZ © 2024
All rights reserved